FESTIWALE

Od trzynastu lat jestem stałą bywalczynią festiwali i wydarzeń o różnorodnej tematyce i klimacie, gdzie ludzie ze zbliżonymi zainteresowaniami, lub na podobnej drodze rozwoju mogą spotkać się, pobyć razem, powymieniać wiedzą i umiejętnościami, poczuć częścią większej wspólnoty, nauczyć się czegoś od siebie.

Niegdyś tylko jako uczestniczka, obecnie odwiedzam te wydarzenia współtworząc je i wnosząc coś od siebie. Lubię przybywać na festiwale z moim stoiskiem rękodzielniczym, mieć żywy kontakt z klientami, móc spojrzeć sobie w oczy i doradzić od serca w przypadku wyboru konkretnej pary kolczyków, patyka mocy, naszyjnika. Każdy z nich to zupełnie inna wibracja, odmienna historia i energia – tak jak ludzie, których tam spotykam – każdy wyjątkowy

Często mam również wtedy okazję prowadzić warsztaty rękodzieła pt. ,, Stwórz własny talizman” – wówczas cała grupa jest zatopiona we wspólnym procesie twórczym, w trakcie którego zapewniam materiały i przewodnictwo, a spod naszych rąk wychodzą cuda. 

Czasem bywam na festiwalach ze stołem i materacem masażowym. Można wtedy przyjść do mojego namiotu i umówić się na konkretną godzinę w celu odbycia sesji masażu klasycznego lub masażu dźwiękiemCieszy mnie to ogromnie, że w trakcie takiego mega wydarzenia ludzie znajdują chwilę na to, by zająć się sobą i zatroszczyć się o swoje ciało i samopoczucie w zdrowy sposób, z większą samoświadomością.

Ostatniego lata podróżowałam również z moimi instrumentami by grać koncerty relaksacyjne na otwartym powietrzu. To niesamowicie zmysłowe doświadczenie kiedy wiatr delikatnie rozwiewa włosy, czuć zapach ziemi i traw, zamknięte oczy pieszczą promienie słońca, a do uszu docierają głębokie i przeciągłe brzmienia mis i gongów wykonanych z mosiądzu i stworzonych do układania wzorcowej wibracji w ciele…