Warsztaty

Każda chwila może być Twoją kreacją, tak samo wszystko, co kreujesz w danej chwili może być naładowane taką energią, jaką natchniesz swoje dzieło, czego pragniesz, by zamanifestowało się w Twoim życiu.

Tak stworzony przez Ciebie artefakt może Ci o tym przypominać, być tego namacalną materialną manifestacją w Twoim życiu.   

Tworzę Stworzenia Mocy właśnie w taki sposób i pragnę dzielić się tą metodą, pokazywać jak tworzyć intuicyjnie, jak dobierać kolory, opowiadać jakie przesłanie niosą pióra konkretnych ptaków, jak ja to czuję i jak można to poczuć na swój sposób, jaką wibrację niosą ze sobą przedmioty – kamienie, drewno, miedź  i ceramika, których używamy… Co nas przyciąga? Co nas woła?

Na warsztatach rękodzieła, które prowadzę możesz odkryć swojego wewnętrznego artystę, rozbudzić swój twórczy potencjał, połączyć się z pragnieniem swojej duszy, w skupieniu i uważności powołać do życia przedmiot mocy, talizman, amulet, albo po prostu coś pięknego, co może mieć dla Ciebie, lub kogoś bliskiego sentymentalną wartość. 

Warsztaty rękodzieła prowadzę dla dorosłych i dzieci, na festiwalach i wydarzeniach kulturalnych, w domach kultury, oraz miejscach nastawionych na kulturę i promowanie artystycznych działań.

Zapraszam Cię do wspólnego stwarzania